Tiesioginiai skrydžiai į Paryžių

Paryžius – meilės, romantikos, kultūros ir meno kupinas miestas. Atostogos Paryžiuje yra vienas populiariausių pasirinkimų ir tinka visokio plauko keliautojams! Prancūzų kultūra išties nuostabi. Miestas žavi lankytojus daugybe lankytinų objektų, išskirtinio grožio architektūra, pasaulinio garso muziejais, jaukiomis kavinėmis ir aukšto lygio restoranais. Tūkstančiai turistų keliauja į Paryžių norėdami pasimėgauti išskirtine miesto dvasia ir pasigrožėti įspūdingu miesto veidu. Jei jus domina kelionės į Paryžių, galite būti ramūs – skrydžiai į Paryžių kursuoja dažnai, o lėktuvų bilietai į Paryžių tikrai nėra brangūs. Skrydis į Paryžių – trumpas ir malonus, taigi kelionė tikrai neprailgs ir negaišins brangaus jūsų atostogų laiko!

Tiesioginiai skrydžiai į Paryžių

Kelionės metu, gali labai erzinti ilgi laukimo tarpai tarp skrydžių. Taip nutinka, kai įsigyjate bilietus, kurie turi tarpinių sustojimų arba kitaip tariant – skrydžius su persėdimais. Tačiau, labai daug skrydžių į Paryžių yra tiesioginiai. Atstumas nuo Lietuvos iki Paryžiaus nėra didelis, taigi skrydis yra trumpas ir malonus. Pirkdami lėktuvų bilietus, atidžiai perskaitykite visas skrydžio detales – kartais pasitaiko, kad teks laukti tarpinio skrydžio. Tai ypatingai bloga naujiena tiems, kurių atostogos labai trumpos. Savaitgalis Paryžiuje tikrai bus sugadintas, jei brangų atostogų laiką teks švaistyti tarpiniame oro uoste.

Tačiau, jei jūsų atostogos ilgos ir pigiausi rasti bilietai su persėdimu – nesirūpinkite. Oro uostai Europoje labai modernūs – jums neteks nuobodžiauti. Visuose oro uostuose apstu parduotuvių, kavinių ir kitokių vietų, kur galėsite praleisti savo laiką. Be to, visi oro uostai įrengti patogiai – galėsite pailsėti ar nusnūsti. Na, o jei lėktuvo laukti reikės daugiau nei dešimt valandų, galėsite pasivaikščioti po miestą, kuriame laukiate. Tai tikrai gali būti visai įdomi patirtis!

Skrydžiai į Paryžių

Skrydžiai iš Paryžiaus