Pigūs skrydžiai iš Paryžiaus

Prancūzijos sostinė Paryžius yra išties ypatingas miestas. Daugybė turistų kasdien renkasi Paryžių, kaip savo kelionės tikslą. Šis miestas – romantikos ir meno sostinė. Daugybė lankytinų objektų sužavi visus Paryžiaus lankytojus. Eifeliobokštas, Monmartro rajonas, Luvras ir kiti pasaulinio garso muziejai, daugybė architektūrinio paveldo, istorinių monumentų... Prancūzijos sostinė išties yra neįtikėtinai turtinga! Na, o be to - Paryžius yra viena įtakingiausių Europos sostinių ir jame ne tik puikiai išvystyta turizmo industrija, tačiau ir susisiekimo – tiek vietinio, tiek tarptautinio. Pigūs skrydžiai iš Paryžiaus – labai dažni. Nesunkiai rasite pigius lėktuvų bilietus iš Paryžiaus į savo norimą tikslą.

Pigūs skrydžiai iš Paryžiaus

Paryžiaus oro uostų – vieni moderniausių ir daugiausiai keleivių aptarnaujantys visoje Europoje. Ne keista, kad iš Paryžiaus nesunku pasiekti visas Europos šalis. Paryžiaus oro uostai siūlo daugybę pigių skrydžių po Europą, o kai kurie – ir į tolimesnes šalis. Labai daug tolimų skrydžių turi persėdimus Paryžiuje. Na, o jei norite iš Paryžiaus pigiai nukeliauti į pasirinktą šalį – bilietus turite įsigyti iš anksto. Pigiausi lėktuvų bilietai iš Paryžiaus būna tuomet, kai juos perkate bentpernki ar net šeši mėnesiai prieš kelionę. Kuo arčiau skrydžio data – tuo brangesni bus lėktuvų bilietai. Tiesa, skrendant iš Paryžiaus, gali pasitaikyti įsigyti labai pigių paskutinės minutės lėktuvų bilietų. Tačiau – tai nėra kasdieninis reiškinys, todėl patartina kelionę planuoti iš anksto.

Skrydžiai iš Paryžiaus į Lietuvą

Iš Paryžiaus dažnai kursuoja skrydžiai į Lietuvą. Jei norite skristi pigiai, vėl gi – patartina bilietus pirkti kuo ankščiau. Skrydžiai į Lietuvą nėra reti, dažnai kursuoja skrydžiai iš Paryžiaus į Vilnių. Tokie skrydžiai vykdomi bent kelis kartus per savaitę. Taip pat labai populiarūs skrydžiai iš Paryžiaus į Kauną. Norintiems skristi į Lietuvą tikrai nebus sunku rasti tinkamą kelionės variantą. 

Skrydžiai į Paryžių

Skrydžiai iš Paryžiaus