Paryžiaus oro uostas Beauvais

Kelionės į Paryžių – išties labai populiarus pasirinkimas. Tai visai nekelia nuostabos – romantikos ir meno sostinė, ne veltui vilioja tokį didžiulį srautą turistų iš viso pasaulio. Paryžius gali pasigirti daugybe lankytinų vietų: muziejais, lankytinais objektais mieste ir už jo, architektūros paveldu, istoriniais monumentais, daugybe parkų, sodų ir kitokių įdomių vietų. Paryžius – vienas ekonomiškai stipriausių miestų Europoje. Prancūzijos sostinėje itin gerai įvystytas turizmo sektorius. O kartu su juo – susisiekimas, tiek vietinis, tiek tarptautinis. Atskridus į Paryžių, jus pasitiks modernūs oro uostai ir profesionalus aptarnavimas. Tarptautinis Paryžiaus oro uostas Beauvais (BVA) yra labai modernus ir atitinka visus pasaulinius kokybės standartus.

Paryžiaus oro uostas BVA

Beauvais Paryžiaus oro uostas yra vienas užimčiausių oro uostų Prancūzijoje. Tarptautinis oro uostas aptarnauja net kelis milijonus keleivių kiekvienais metais! Tarptautinis oro uostas bendradarbiauja su daugybe oro linijų ir vykdo skrydžius į visas Europos šalis. Daugiausia pigių skrydžių iš Lietuvos į Paryžių, vykdomi būtent į Paryžiaus Bovė oro uostą.

Nepaisant to, kad BVA oro uostas nuo Paryžiaus miesto centro nutolęs net per 85 kilometrus, skrydžiai į jį – labai populiarūs. Jei atskrisite į šį oro uostą ir norėsite nukeliauti į Paryžių, sunkumų tikrai nekils. Iš didžiulio oro uosto, nuolat važinėja autobusai, kurie greitai ir patogiai nuveš jus iki Paryžiaus miesto centro. Kainomis ir autobusų grafikais patartina pasidomėti iš anksto, tačiau galite būti ramūs – daug sumokėti neteks, o autobusai važinėja net kelis kartus per valandą.

Pats oro uostas yra labai modernus. Jame daugybė kavinių ir parduotuvių, kur galėsite apsipirkti ar užkasti. Visas oro uostas įrengtas patogiai, visos oro uosto patalpos labai švarios. Galėsite ramiai pailsėti – oro uosto saugumą užtikrina specialiai apmokyti profesionalai.

Skrydžiai į Paryžių

Skrydžiai iš Paryžiaus