Paryžiaus oro uostai

Kelionės į Paryžių – labai populiarus pasirinkimas. Tai nekelia nuostabos – romantikos ir meno sostinė, ne veltui vilioja tokį didžiulį srautą turistų iš viso pasaulio. Paryžius gali pasigirti daugybe lankytinų vietų: muziejais, lankytinais objektais mieste ir už jo, architektūros paveldu, istoriniais monumentais, daugybe parkų, sodų ir kitokių įdomių vietų. Paryžius – vienas ekonomiškai stipriausių miestų Europoje. Prancūzijos sostinėje itin gerai įvystytas turizmo sektorius. O kartu su juo – susisiekimas, tiek vietinis, tiek tarptautinis. Atskridus į Paryžių, jus pasitiks modernūs oro uostai ir profesionalus aptarnavimas. Į Paryžiaus oro uostus kasdien atvyksta tūkstančiai keleivių iš viso pasaulio.

Paryžiaus oro uostai

Paryžiaus oro uostai yra švarūs, modernūs, tvarkingi ir saugūs. Visi Paryžiaus oro uostai atitinka pasaulinius standartus. Jei teks laukti tarpinio skrydžio, Paryžiaus oro uostai jūsų tikrai nenuvils. Juose daugybė kavinių, kur galėsite pavalgyti, bei parduotuvių. Jei norėsite pailsėti, tikrai rasite kur tai padaryti – visi Paryžiaus oro uostai įrengti labai patogiai. Oro uostuose galėsite nesijaudinti dėl savo saugumo – visi Paryžiaus oro uostai saugomi specialiai apmokytų profesionalų.

Paryžiaus Beauvais oro uostas

Turbūt populiariausias Paryžiaus oro uostas, aptarnaujantis daugiausiai keleivių, yra Paryžiaus BVA (dar žinomas kaipBeauvais) oro uostas. Šis oro uostas įsikūręs gana toli nuo Paryžiaus centro – miestą ir oro uostą skiria net 85km. Tačiau tai neturėtų sukelti jokių problemų, kadangi nuo oro uosto iki Paryžiaus miesto centro yra puikus susisiekimas. Kelis kartus per valandą nuo oro uosto pajuda autobusai, kurie greitai ir patogiai nuveža keleivius iki Paryžiaus centro.

Beauvais oro uostas yra tarptautinis ir bendradarbiauja su daugybe oro linijų. Jei planuojate kelionę iš Paryžiaus, labai didelė tikimybė, kad keliausite būtent iš BVA oro uosto. Pigios oro linijų bendrovės, iš Vilniaus į Paryžių skrydžius rengia būtent į šį oro uostą.

Skrydžiai į Paryžių

Skrydžiai iš Paryžiaus