Skrydžiai į Paryžių

Kelionės į Paryžių – labai populiarios. Meilės, romantikos ir meno sostinė, gali pasigirti tikrai įspūdinga kolekcija lankytinų objektų, istorinių monumentų, architektūrinių palikimų ir muziejų bei galerijų. Nieko nėra geriau, kaip vaikščioti Monmartro gatvėmis, besimėgaujant karštu kavos puodeliu ir skanaujant šviežiai iškeptą kruasaną. Jei norite pažinti Paryžių – tikrai galite tai padaryti. Atostogos Paryžiuje niekad nebuvo taip lengvai prieinamos ir tokios pigios! Pigūs lėktuvų bilietai į Paryžių vilioja tūkstančius keliautojų kasdien. Jei norite ypatingų atostogų, apsuptų romantikos, meno ir kultūros – kelionės į Paryžių skirtos jums! Pigūs skrydžiai į Paryžių – labai patrauklus pasiūlymas, norintiems aplankyti romantikos ir meno sostinę!

Pigūs skrydžiai į Paryžių

Skrydžiai į Paryžių – labai dažni! Keliauti į Paryžių galite iš bene visų Lietuvos oro uostų. Iš Lietuvos į Paryžių skrydžiai kursuoja net kelis kartus per savaitę, o jų kainos – pastovios visus metus. Išimtys yra tik vasara ir gruodžio mėnuo, per didžiąsias šventes. Skrydis į Paryžių trumpas ir malonus, kadangi atstumas – tikrai nedidelis. Pigiausi skrydžiai į Paryžių būna tuomet, kai juos perkate bent penki ar šeši mėnesiai prieš kelionės datą. Bilietų kainos tokiu metu yra pigiausios, o skrydžių pasirinkimas – didžiausias. Taigi atostogas į Paryžių patartina planuoti iš anksto. Kuo arčiau kelionės data – tuo labiau brangsta skrydžiai. Išimtis yra tik pigūs paskutinės minutės skrydžiai į Paryžių. Tačiau tokie pasiūlymai tikrai neatsiranda kasdien!

Lėktuvų bilietai į Paryžių

Kaip ir minėta – lėktuvų bilietai į Paryžių pigiausi, kai juos perkate iš anksto. Pasirūpinkite bilietais likus laiko iki kelionės – taip garantuotai sutaupysite. Bilietus galite įsigyti įvairiais būdais, tačiau pirkti juos internetu – tikrai patogiausia. Na, ko laukiate? Pigūs lėktuvų bilietai į Paryžių jau turi būtų jūsų pirkinių sąrašo viršuje!

Užduodame jums klausimą: kaip manote, kodėl verta apsilankyti žavingame Paryžiuje? Dėl neįtikėtinos istorijos, pasakiško grožio monumentų, milžiniškų muziejų, gardaus valgio, romantiškų gatvių ir tikros prancūziškos atmosferos? Visi atsakymai puikiai tinka, o prie jų dar prisideda pigūs skrydžiai į Paryžių! Tikrai taip, kelionės iš Lietuvos į Prancūzijos sostinę neįtikėtinai geromis kainomis, o kelionė netrunka nė trijų valandų! Juk skamba labai gerai? Todėl pats laikas pradėti ruošti išsvajotų atostogų planus... Bet nuo ko pradėti? Žinoma, šaunių išvykos palydovų! Kelionė į Paryžių išskirtinė tuo, kad čia smagiai leisite laiką ne tik romantiškai dviese, bet ir su visais šeimos nariais, draugais ar tiesiog vieni. Miestas garsėja dėl įvairovės ir pramogų gausos, tad nuobodu tikrai nebus! Būtinai aplankykite kuo daugiau žymių vietų. Siūlome aplankyti šias lankytinas vietas: Eifelio bokštą, Sen Marteno kanalą, Paryžiaus Dievo Motinos katedrą ir kt. Vaikščiokite garsia Eliziejaus Laukų sodais, plaukite laivu Senos upe, užlipkite į Triumfo arkos viršų, ištyrinėkite visas Luvro sales... Apie tai, ką veikti Paryžiuje, galima pasakoti valandų valandas. Ir vis tiek, kas kartą ten nuvykę, rasite kažką naujo ir išskirtinio. Tad padovanokite sau ir savo artimiesiems nepamirštamą kelionę į pasakišką Paryžių!

Kelionės į Paryžių

Ką tik iškeptų kruasanų ir karštos kavos kvapas, romantiški akordeono garsai, sklindantys gatve, ir šimtametė kultūra... Taip – tai žavingas Paryžius! Įsivaizduokite save stovinčius prie svajingo Eifelio bokšto, einančius Eliziejaus Laukų sodais, plaukiančius didingos Senos kanalais, tyrinėjančius tūkstantmečius siekiančią istoriją Luvre... Argi nebūtų šaunu pasigrožėti svajonių miesto panorama nuo Monmartro kalvos, suvalgyti migdolinių orinukų Tuileries soduose? O vėliau galbūt aplankyti žymiausių pasaulyje žmonių kapus Per Lašezo kapinėse ar nusileisti į gilius Katakombų požemius? Žinoma, kad taip! Vien pagalvojus apie Paryžiaus grožį ir įdomybes, širdį užplūsta šiluma ir kelionių troškimas. Juk taip gera patiems pažinti garsų meno ir kultūros centrą... Nestabdykite savęs ir leiskitės į nepamirštamas atostogas Prancūzijos sostinėje Paryžiuje! Joms neįmanoma atsispirti, nes lėktuvų bilietai į Paryžių pigūs, o kelionės vykdomos net kelis kartus per savaitę! Jums tereikia pasirinkti norimą datą ir pasikviesti visus šios šaunios išvykos kompanionus. Pažadame, jog laikas, praleistas meilės mieste, bus nepamirštamas ir atneš šimtus nuostabių akimirkų. Būkite užtikrinti dėl žemų kainų ir skrydžių dairykitės, kai bus likęs ilgesnis laikas iki planuojamo išvykimo. Bene geriausia, kad būtų likusi pusė metų, tada kainos nebūna pakilusios. Na, o kitas šaunus būdas sutaupyti – paskutinė minutė į Paryžių! Sekite oro linijų skelbiamas naujienas ir būkite pasiruošę lagaminą. Taip patys pirmi gausite neįtikėtinus pigių skrydžių pasiūlymus!

Paskutinė minutė į Paryžių

Jau nuo ankstyvos vaikystės girdime šimtus pasakojimų ir įspūdžių apie svajonių miestą Paryžių... Jo romantiškas gatves, pasaulinio garso muziejus, didingas bažnyčias ir pilis, spalvingas galerijas, žavingus monumentus bei gardžią prancūzišką virtuvę. Žinoma, visa tai yra tiesa. Bet ar kada galėjote pagalvoti, jog Paryžius anksčiau buvo vadinamas visai kitaip? Tikrai taip, Prancūzijos sostinė trečiame amžiuje prieš mūsų erą buvo pakrikštyta Lutetios vardu. Bet čia gyvenantys vadindavo save parisii. Taip greičiausiai ir gimė dabar visiems puikiai žinomas Paryžiaus pavadinimas. Ir tai yra tik vienas iš šimtų neįtikėtinų faktų apie miestą. Ar jūs galėtumėte patikėti, jog sostinės valdžia atidžiai skaičiuoja ir matuoja čia augančius medžius? Skamba galbūt kiek juokingai? Tačiau paryžiečiai žino, kad mieste auga apie 470 tūkstančių medžių. O kalbant apie skaičius, Paryžiuje yra apie 1780 kepyklų, 1120 barų ir net 9057 lauko kavinės. Jei norėtumėte kasdien aplankyti po vieną iš jų, sugaištumėte apie 30 metų... Neįtikėtina! Na, bet kavinės ir barai – tik keletas nuotaikingų Paryžiaus akcentų. Čia jūsų laukia tiek pramogų ir įdomybių, kad vargu ar užtektų gyvenimo viską pamatyti... Bet pabandyti verta. Juolab kad tai yra taip labai patogu, nes lėktuvų bilietai į Paryžių stebina žemomis kainomis, o skrydžiai iš Vilniaus oro uosto vykdomi dažnai. Tad ieškokite jums tinkamiausio varianto bei išvykos datos ir leiskitės į nuotykių kupiną kelionę į meilės ir grožio miestą! Išduosime paslaptį – lėktuvų bilietai į Paryžių bus neįtikėtinai pigūs. Būtinai rekomenduojame sekti oro linijų skelbiamas naujienas ir gaudyti akcijas. Žinoma, kai paskutinės minutės kelionės į Paryžių džiugina juokingai žemomis kainomis, nepraleiskite progos jomis pasinaudoti!

Skrydžiai į Paryžių

Skrydžiai iš Paryžiaus