Savaitgalis Paryžiuje

Paryžius pritraukia didžiulius srautus turistų iš viso pasaulio. Romantikos ir kultūros sostinė, tiesiog spinduliuoja išskirtine miesto dvasia. Daugybė Paryžiaus lankytinų objektų yra garsūs visame pasaulyje – turbūt visi žino, kur yra Eifeliobokštas, Luvro muziejus, garsusis Moulin Rouge, Eliziejaus laukai ar Monmartro rajonas. Paryžius gali pasigirti ne tik muziejais ir istoriniais monumentais, bet ir jaukiomis kavinėmis, aukščiausios klasės restoranais ir viešbučiais, audringais naktiniais klubais ir barais, bei didžiuliais koncertais bei miesto šventėmis. Dauguma pramogų Paružiuje, yra įsikūrusios centriniame miesto rajone, taigi nesunkiai pasieksite viską, ką norite pamatyti.

Jei neturite daug laiko atostogoms, tačiau vis tiek norite aplankyti Paryžių – nenusiminkite. Savaitgalis Paryžiuje – puikus laikas prasmingai praleisti laiką. Kadangi skrydis į Paryžių yra tikrai ne ilgas, turėsite pakankamai laiko pamatyti Paryžiaus miestą ir smagiai praleisti laiką.

Savaitgalis Paryžiuje

Savaitgalio kelionė į Paryžių yra puikus planas tiems, kurie nori savo laisvą laiką praleisti įsimintinai ir prasmingai. Skrydžiai į Paryžių yra trumpi ir pigūs, o ką nuveikti mieste – tikrai rasite. Jei norite pasimėgauti Prancūzijos kultūra – Paryžius skirtas jums. Aplankykite Eifelio bokštą, Eliziejaus laukus, Triumfo arką, Luvro muziejų ir daug kitų lankytinų vietų.

Kelionė į Paryžių savaitgaliui užtikrins jums daugybę puikių prisiminimų! Nepraleiskite progos pasimėgauti išskirtine Prancūzijos virtuve! Daugybė kavinių ir restoranų tikrai nenuvils! Kas gali būti geriau, nei šiltas, saulėtas rytas, praleistas jaukioje Paryžiaus kepyklėlėje, besimėgaujant skania kava ir ką tik iškeptu kruasanu? Nieko!

Jei savaitgalį norite praleisti audringai – Paryžius tikrai nenuvils. Daugybė barų ir naktinių klubų Paryžiuje, rengia neįtikėtinai smagius ir siautulingus vakarėlius. Paryžius garsėja ir savo koncertais – pasaulinio lygio žvaigždės dažnai koncertuoja Prancūzijos sostinėje.

Pigios kelionės į Paryžių užtikrins jums nepamirštamą savaitgalį. Tai vienas geriausių būdų įsimintinai praleisti ilgąjį savaitgalį – nepraleiskite progos! Jei norite, kad jūsų laisvas laikas nebūtų nuobodus, jei norite pabėgti nuo rutinos ir nuobodžių darbo dienų – pigūs lėktuvų bilietai į Paryžių tikrai turi būti jūsų pirkinių sąrašo viršuje! Na, ko delsiate?

Skrydžiai į Paryžių

Skrydžiai iš Paryžiaus