Pigios kelionės į Paryžių

Kelionės į Paryžių – labai populiarus pasirinkimas. Meilės ir meno sostinė, vilioja įvairiausio tipo turistus. Ekskursijos po Paryžių užtikrins, kad jūsų atostogų laikas bus prasmingas. Pigios kelionės į Paryžių nėra vien pasakos ar svajonės – tai labai realus pasirinkimas! Aplankykite pasaulinio garsumo Paryžiaus lankytinus objektus – daugybė muziejų, galerijų, architektūrinis paveldas, istoriniai monumentai jau laukia jūsų. Vien pasivaikščiojimas po Paryžiaus centrą, gali pasirodyti, kaip turas po muziejų! Istoriniame centre glaudžiasi Eifelio bokštas, Triumfo arka, garsioji Notre Dame katedra ir daug kitų nuostabi vetų, kurias tiesiog privalote aplankyti!

Pigios kelionės į Paryžių

Jei norite pigiai nukeliauti į Paryžių – tikrai tai galite padaryti. Kelionė į Paryžių bus tikrai pigi, jei ją planuosite atsakingai ir nuosekliai užsibrėšite savo kelionės tikslus. Norėdami sutaupyti, laikykitės keli patarimų.

Visų pirma, kiekvienos pigios kelionės pradžia – bilietų įsigijimas. Pigūs lėktuvų bilietai į Paryžių pasitaiko labai dažnai. Svarbiausia – atostogas planuoti iš anksto. Perkant bilietus bent pusmetis iki kelionės – mokėsite mažiausiai. Taip yra dėl to, kad artėjant skrydžio datai, bilietų kainos greitai ir stipriai kyla. Taigi, norėdami sutaupyti, lėktuvų bilietus į Paryžių pirkite bent pusmetis iki skrydžio. Na, kelionės į Paryžių tikrai vertos planavimo ir paskirto laiko!

Antrasis žingsnis – viešbučio užsakymas. Ne tik lėktuvų bilietai, bet ir viešbučiai būna pigiausi, kai juos rezervuojate iš anksto. Taip pat, turėkite omenyje, kad viešbučiai Paryžiaus centre – brangesni nei tie, kurie yra nutolę nuo miesto centro. Ieškodami sau tinkamų viešbučių, būtinai atkreipkite į tai dėmesį! Paryžiaus viešbučiai labai įvairūs – galite rinktis ir iš aukščiausios klasės viešbučių ir iš ekonominės klasės nakvynės namų.

Trečiasis, labai svarbus žingsnis – kelionės biudžeto planavimas. Iš anksto nuspręskite, koks jūsų biudžetas ir planuokite savo išlaidas. Valgyti pigiausia maistą perkant parduotuvėse. Pasidomėkite nemokamais turais po Paryžių, bei nemokamais lankytinais objektais.

Kelionė į Paryžių lėktuvu ne tik greita, bet ir pigi. Viskas priklauso nuo to, kaip gerai suplanuosite savo kelionės laiką ir biudžetą. Galite būti tikri – pigios kelionės į Paryžių net labai realios! Planuokite savo kelionę jau šiandien!

Atostogos Paryžiuje

Paryžius – Prancūzijos kultūros, mokslo, meno ir politikos centras. Miestas, kasmet pritraukiantis daugybę žmonių iš kitų šalių, menininkų, mokslininkų ir kitų kūrėjų iš viso pasaulio. Sostinė, kurioje jau seniai vystosi Prancūzijos bei visos Europos kultūrinis bei intelektualinis gyvenimas. Be to, Paryžius yra labiausiai lankomas miestas visame pasaulyje! Nesunku tuo patikėti, nes jo grožis pakeri... Didinga architektūra, tūkstančius metų siekianti istorija, prancūziška atmosfera ir pasakiško grožio sodai. Tikrai verta aplankyti šį labai nuostabų miestą ir patiems pamatyti visa tai, ką Paryžius gali pasiūlyti. Tad gal kitų atostogų kryptis kaip tik ir taps Prancūzijos sostinė? Jei rinkotės kelionę į Paryžių, toliau pateikiame keletą faktų. Į juos reikėtų atsižvelgti, kad laikas, praleistas čia, būtų nepamirštamas:

 • Kadangi čia plūsta milijonai turistų, verta žinoti, jog didžiausi srautai būna nuo kovo iki rugsėjo.

 • Paryžius tarsi neturi atskiro priėjimo prie vandens. Jį į dvi dalis dalija garsi upė Sena, tad dažnai vietos nurodomos ir orientuojamasi pagal Kairįjį ir Dešinįjį upės krantus.

 • Miesto išdėstymas primena sraigės kiautą: nuo centro jis plečiasi ir eina pagal laikrodžio rodyklę.

 • Per pirmą apsilankymą rekomenduojama išbandyti ekskursijas laivu, plaukiant Senos upe, ir autobusu. Taip pradėsite geriau orientuotis didmiesčio labirintuose.

Kelionė į Paryžių

Jūsų planuose atsirado kelionė į žavingą Prancūzijos sostinę Paryžių? Skamba neįtikėtinai šauniai... Svajingame Paryžiuje laukia pasakiškos atostogos. Per jas turėsite progą savo akimis išvysti visame pasaulyje žinomus monumentus, pamatyti kerinčią architektūrą... Susipažinti su paslaptinga krašto istorija ir kultūra, ragauti gardžius prancūziškus valgius, užgeriant svaiginančiu vynu... Ak, vien pagalvojus, viduje pradeda kirbėti šilti jausmai ir kelionių karštinė. Tad nieko nelaukite ir pradėkite ieškoti pigių lėktuvų bilietų į Paryžių! Nustebsite, už kokias žemas kainas galima pamatyti garsų meilės miestą... O kai skrydžių bilietai jau bus jūsų kišenėje, pats laikas pradėti kurti išsvajotų atostogų planus.

Mūsų patarimai, kuriuos vertėtų atsiminti prieš išvykstant:

 • Pasirūpinkite brangių daiktų apsauga. Nesineškite didelių sumų grynaisiais pinigais ir niekada nepalikite savo krepšių be priežiūros, nes mieste knibžda kišenvagių.

 • Būkite atidūs eismo dalyviai, kadangi Paryžius garsėja dėl neramaus vairavimo ir gana agresyvių vairuotojų. Be to, nepratusiems prie mieste esančio eismo verčiau naudotis viešojo transporto paslaugomis, o ne nuomotis automobilį. Paryžiaus metro yra saugus, patogus ir pigus būdas pasiekti net atokiausius miesto kampelius.

 • Prieš užsisakydami ekskursiją laivu ar autobusu, visada pasidomėkite atsiliepimais bei kita informacija apie įmonę, iš kurios perkate paslaugą.

 • Neskubėkite viską pamatyti. Dažnai turistai tiesiog bando apibėgti kuo daugiau lankytinų objektų ir taip dingsta visas atostogų džiaugsmas. Geriau aplankykite mažiau vietų, bet mėgaudamiesi kiekviena akimirka.

Pagalbos numeriai Paryžiuje:

 • policija – 17;

 • greitoji pagalba – 15;

 • gaisrinė ir bendrasis pagalbos numeris, kai gresia pavojus gyvybei – 18;

 • apsinuodijus – 01 40 05 48 48.

Apgyvendinimas Paryžiuje

Planuojant išvyką į kitą šalį ir jos miestus, pirmiausia reikia pasirūpinti viešbučiais, svečių namais ar kitomis apgyvendinimo įstaigomis. Tai yra labai svarbu, nes kelionėje jums būtinas kokybiškas ir ramus poilsis. Juk žvalūs ir energingi galėsite pažinti visas jūsų laukiančias įdomybes! Paryžius – ne išimtis. Tikėtina, kad būdami šiame mieste norėsite daugiau laiko skirti nakvynės vietos paieškoms. Dėl didžiulių turistų srautų šauniausi variantai būna akimirksniu išgraibstomi. Jeigu nežinote, nuo ko pradėti, siūlome atsižvelgti į planuojamą atostogų biudžetą ir lankytinas vietas, kurioms skirsite daugiausiai dėmesio. Taip galėsite lengvai rasti apgyvendinimo vietas, kurios bus patogios susisiekimo ir kainos atžvilgiu. Rezervacijas atlikite internetu, kad matytumėte visą reikiamą informaciją ir sutarties sąlygas bei buvusių klientų atsiliepimus. Dažnai keliautojai ieško nebrangių vietų apsistoti. Tinkamo varianto jums gali tekti paieškoti ilgiau, kadangi kainos Paryžiuje gana aukštos, ypač centre ir prie lankomų objektų. Pigus viešbutis Paryžiuje visada bus kiek atokiau nuo viso šurmulio. Nesijaudinkite, nes susisiekimas metro čia puikus! O kam taupyti apgyvendinimo vietai, kai lėktuvų bilietų į Paryžių kainos neįtikėtinai žemos! Juk tikrai taip, oro linijos džiugina savo klientus puikiais skrydžių variantais. O ką jau kalbėti, kai atsiranda akcijų ar paskutinės minutės pasiūlymai į Paryžių... Tada net neatrodys, kad pirkote bilietus!

Skrydžiai į Paryžių

Skrydžiai iš Paryžiaus