Vilnius - Paryžius

Kelionės į nuostabųjį Paryžių itin populiarios. Atostogos Paryžiuje vilioja įvairiausio plauko keliautojus – ir jaunus, nuotykių ir vakarėlių ištroškusius įsimylėjėlius, ir vyresnio amžiaus turistus, norinčius ramių ir turiningų atostogų. Paryžius sužavės visus! Tikrai ne veltui tiek filmų sukurta apie šią nuostabią Prancūzijos sostinę! Paryžius turistuspritaukia savo giliu miesto žavesiu, daugybe lankytinų objektų, pasaulinio garso muziejais, architektūriniu paveldu, istoriniais monumentais, jaukiausiomis pasaulyje kavinukėmis, audringais vakarėliais ir didžiuliais koncertais. Keliauti iš Vilniaus į Paryžių labai paprasta ir nebrangu. Skrydžių pasirinkimas nedidelis, o lėktuvų bilietų į Paryžių kainos – mažos.

Vilnius – Paryžius lėktuvų bilietai

Skrydžiai į Paryžių – labai dažni. Dažniausiai Vilnius – Paryžius skrydžiai vykdomi net kelis kartus per savaitę. Kadangi atstumas iki Prancūzijos sostinės nėra didelis, Vilnius – Paryžius skrydis trumpas ir malonus. Jei jūs norite sutaupyti ir jus domina pigūs lėktuvų bilietai į Paryžių, labai svarbu stebėti kelionių kompanijų internetines svetaines. Daugybė pigių lėktuvų bilietų pasiūlymų skelbiami kasdien. Pigiausi lėktuvų bilietai į Paryžių būna tuomet, kai juos perkate bent keli mėnesiai prieš skrydžio datą. Atostogas planuoti pradėkite iš anksto ir taip garantuotai sutaupysite! Skrydžiai į Paryžių, likus bent pusmečiui iki kelionės datos, gali kainuoti mažiau nei dvidešimt eurų.

Kuo arčiau skrydis į Paryžių – tuo brangiau kainuos lėktuvų bilietai. Pirkdami bilietus likus vos kelioms dienoms iki skrydžio, tikrai galite pakloti nemenką sumą pinigų. Tačiau kartais pasitaiko pigių paskutinės minutės pasiūlymų! Žinoma, toks atostogų spontaniškas variantas tinka tik tiems, kurių dienotvarkė labai lanksti.

Vilnius – Paryžius pigūs skrydžiai yra tikrai dažni, tiesiog bilietais pasirūpinti reikia iš anksto. Skrydžius į Paryžių organizuoja net kelios oro linijų bedrovės:

  • Vilnius – Paryžius Airbaltic
  • Vilnius – Paryžius Wizzair
  • Vilnius – Paryžius Ryanair

Skrydžiai į Paryžių

Skrydžiai iš Paryžiaus