Paryžius - Vilnius

Kelionės į nuostabųjį Paryžių itin populiarios. Atostogos Paryžiuje vilioja įvairiausio plauko keliautojus, nes kelionė į Paryžių garantuoja pramogas visiems!  Tikrai ne veltui tiek filmų sukurta apie Paryžių – romantikos, meilės ir meno sostinę! Paryžius turistus pritraukia savo giliu miesto žavesiu, daugybe lankytinų objektų, pasaulinio garso muziejais, architektūriniu paveldu, istoriniais monumentais, jaukiausiomis pasaulyje kavinukėmis, audringais vakarėliais ir didžiuliais koncertais. Jei keliaujate iš Paryžiaus, nesunkiai ir pigiai rasite bilietus į norimą šalį. Jei keliaujate iš Paryžiaus į Vilnių – nesirūpinkite, sunkumų tikrai nekils.

Paryžius – Vilnius skrydžiai

Skrydžiai iš Paryžiaus į Vilnių vykdomi net kelis kartus per savaitę. Lėktuvai į Vilnių kursuoja maždaug tokiu pat dažniu visus metus. Skrydžių padaugėja tik vasaros metu ir gruodžio mėnesį, didžiųjų švenčių laikotarpiu. Paryžius – Vilnius skrydis trunka ne ilgai ir yra patogus. Daugiausia, Paryžius – Vilnius skrydžiai yra tiesioginiai, retai kada tenka keliauti su persėdimu. Tačiau pirkdami bilietus, atidžiai perskaitykite kelionės laiką. Tai ypatingai svarbu, jei iš Paryžiaus į Vilnių skrendate trumpam laiko tarpui – tikrai nesinori brangaus kelionės laiko švaistyti tarpiniuose oro uostuose. Jei planuojate kelionę iš Paryžiaus į Vilnių, tikrai nereiks ilgai ieškoti sau tinkamo skrydžio. Stebėkite oro linijų internetinius tinklalapius ir nesunkiai rasite sau tinkamą variantą.

Paryžius – Vilnius bilietai

Jei keliausite maršrutu Paryžius – Vilnius, tikrai neteks ilgai ieškoti tinkamų lėktuvų bilietų. Kadangi skrydžiai šiuo maršrutu kursuoja dažnai – bilietų pasirinkimas didelis. Pigiausi Paryžius – Vilnius bilietai būna tuomet, kai juos perkate bent pusmetis iki kelionės datos. Tokiu metu bilietai būna pigiausi, o jų pasirinkimas – didžiausias. Tiesa, kartais pasitaiko labai pigūs paskutinės mintutės skrydžiai į Paryžių, tačiau rekomenduojama nerizikuoti ir bilietus nusipirkti iš anksto.

Skrydžiai į Paryžių

Skrydžiai iš Paryžiaus