Paryžius - Kaunas

Atostogos Paryžiuje – labai populiarus pasirinkimas. Tai nekelia nuostabos – romantikos ir meno sostinė, ne veltui vilioja tokį didžiulį srautą turistų. Paryžius gali pasigirti daug turistams patrauklių vietų: muziejais, lankytinais objektais mieste ir už jo, architektūros paveldu, istoriniais monumentais, daugybe parkų, sodų ir kitokių įdomių vietų. Daugybė kavinių ir aukštos klasės restoranų, didelis pasirinkimas viešbučių ir puikiai išvystytas turizmas užtikrina kad kelionė į Paryžių būtų visokeriopai puiki. Skrydžiai populiarūs ne tik į Paryžių, bet ir iš jo. Jei gyvenate Paryžiuje arba ilgesniam laikui iškeliavote į šį miestą, tikrai nenusivilsite skrydžių iš Paryžiaus skaičiumi!

Paryžius – Kaunas

Į Kauną iš Paryžiaus skrydžiai vykdomi gana dažnai – dažniausiai kelis kartus per savaitę. Visus metus skrydžių kiekis išlieka panašus, tačiau skrydžių padaugėja vasarą ir gruodžio mėnesį, didžiųjų švenčių laikotarpiu. Paryžius - Kaunas skrydis malonus ir trumpas. Daugiausia skrydžių – tiesioginiai. Tačiau pirkdami lėktuvų bilietus atidžiai perskaitykite visas kelionės detales. Jei į Lietuvą skrendate trumpam laikui, tikrai nesinori savo atostogų švaistyti laukiant tarpinio skrydžio. Tačiau dauguma Paryžius – Kaunas skrydžių yra tiesioginiai ir neprailgsta.

Paryžius – Kaunas bilietai

Jei keliausite maršrutu Paryžius – Kaunas ir norite sutaupyti – bilietus pirkite iš anksto. Perkant bilietus bent penki ar net šeši mėnesiai prieš kelionę, mokėsite mažiausiai. Kuo arčiau skrydžio data – tuo didesnė bus lėktuvų bilietų kaina. Paskutinės minutės lėktuvų bilietai dažniausiai brangūs, tačiau kartais pasitaiko labai patrauklių akcijų ir pasiūlymų, kai paskutinės minutės skrydžiai kainuoja stulbinančiai mažai. Bilietus patogiausia pirkti internetu – taip išsirinksite sau patogiausią kelionės variantą. Paryžius – Kaunas pigūs skrydžiai nėra reti ir juos organizuoja net kelios oro linijų bendrovės. Tačiau norėdami sutaupyti – planuokite savo kelionę iš anksto!

Skrydžiai į Paryžių

Skrydžiai iš Paryžiaus