Kaunas - Paryžius

Paryžius – labai įdomus ir unikalus Europos miestas. Žinomas, kaip meilės ir romantikos sostinė, Paryžius pritraukia daugybę lankytojų iš viso pasaulio. Paryžiaus sostinė gali pasigirti daugybe lankytinų objektų: muziejais, galerijomis, architektūros paveldu, istoriniais monumentais ir daug kitų. Paryžiuje daugybė labai jaukių kavinukių, aukščiausios klasės restoranų, daugybė įvairaus lygio viešbučių, labai puikiai išvystytas susisiekimas ir turizmas. Atostogos Paryžiuje – idealus sprendimas! Paryžiuje galėsite pasimėgauti gilia miesto dvasia ir pasinerti į romantikos kupinas atostogas. Kelionė patiks visiems, visai nesvarbu kokio amžiaus esate, ar kokių atostogų trokštate. Kelionės į Paryžių visapusiškai įdomios ir atpalaiduojančios.

Kaunas – Paryžius skrydžiai

Jei norite į Paryžių keliauti iš laikinosios sostinės – jums pasisekė. Kaunas – Paryžius skrydžiai vykdomi bent keletą kartų per savaitę. Atstumas tarp šių miestų nėra didelis, taigi Kaunas – Paryžius skrydis trumpas ir malonus. Tiesioginiai skrydžiai vykdomi labai dažnai. Tačiau pirkdami kelionės bilietus, atidžiai perskaitykite visas sąlyas! Jei jūsų kelionė trumpa, tikrai nesinorėtų keleto valandų praleisti laukiant tarpinio skrydžio. Tačiau daugumas Kaunas – Paryžius skrydžių yra tiesioginiai, taigi bilietus tikrai rasite nesunkiai.

Kaunas – Paryžius lėktuvų bilietai

Kadangi skrydžiai šiuo maršrutu tikrai nėra reti, lėktuvų bilietus įsigysite nesunkiai. Pigiausi Kaunas – Paryžius lėktuvų bilietai būna tuomet, kai juos perkate iš anksto. Atostogas pradėkite planuoti bent pusmetis prieš skrydį – taip tikrai sutaupysite. Iš anksto perkant lėktuvų bilietus, skrydžių būna daugiausiai, o jų kainos – mažiausios. Kuo arčiau skrydis – tuo daugiau už jį mokėsite. Tiesa, kartais atsiranda pigūs paskutinės minutės skrydžiai į Paryžių, tačiau nepatartina rizikuoti – geriau bilietus įsigykite iš anksto!

Pigūs skrydžiai Kaunas – Vilnius organizuojami keleto oro linijų kompanijų, tačiau dažniausiai, pigiausi variantai siūlomiRyanair oro linijų kompanijos.

Skrydžiai į Paryžių

Skrydžiai iš Paryžiaus