Lėktuvų bilietai į Paryžių

Lėktuvų bilietų kainos į Paryžių

 

Paryžius – meilės ir nuostabių nuotykių miestas. Jau po pirmo vizito įsimylėsite žavingą Prancūzijos sostinę... Didingi monumentai, visame pasaulyje garsūs muziejai, žydintys sodai ir romantiškos gatvės įsuks jus į neįtikėtinų jausmų magiją. Leiskite sau pasinerti į Paryžiaus linksmybes ir pažadame, jog norėsite grįžti dar tikrai ne kartą. Pasakiškas miestas garsėja dėl daugybės skirtingų dalykų. Bet ar žinojote, kad čia per vieną dieną vidutiniškai nufilmuojama 10 skirtingų filmų ar reklaminių klipų? Atrodo daug? Tada nustebsite, nes kinui skirtų profesionalių kino teatro salių Paryžius turi daugiau negu 400! Tad nenuostabu, jog žymi sostinė yra laikoma meno ir kultūros centru visoje Europoje. Gal ir jūs norite apsilankyti? Juk neįmanoma atsispirti, ypač kai lėktuvų bilietų kainos į Paryžių juokingai mažos! Tikrai taip, juk pigūs bilietai į Paryžių – dažnas pasiūlymas. O geriau paieškoję, rasite paskutinės minutės kelionių į šį dieviško grožio Prancūzijos miestą. Tad suskubkite ieškoti jums tinkamiausios išvykos datos ir nepamirškite šaunių kelionės kompanionų. Dovanokite vieni kitiems gražias akimirkas, nes lėktuvų bilietų kaina į Paryžių leis laisvai keliauti!

Vilnius–Paryžius

Vilnių ir Paryžių skiria 1696 kilometrai. Atrodo daug, bet kai tiesioginis skrydis netrunka nė trijų valandų, atstumas nublanksta. Be to, tikrai neskaičiuosite kilometrų, kai per atostogas Paryžiuje jūsų lauks tūkstančiai nepamirštamų akimirkų ir nepatirtų emocijų... Visko tiek daug, kad galva svaigsta nuo galimybių. Tad nuo ko pradėti išsvajotą išvyką? Žinoma, juk privaloma padaryti šimtus nuotraukų prie Eifelio bokšto. Tai gali kiek užtrukti, nes daugybė turistų plūsta prie šio garsaus monumento dėl tos pačios priežasties. Kai išsirinksite dailiausią asmenukę, pats laikas pažinti paslaptingą Luvro muziejų. Jame saugoma daugiau negu 35 tūkstančiai autentiškų eksponatų, siekiančių priešistorės laikus. Tikėtina, kad po ekskursijos Luvro salėse ir koridoriuose norėsite prisėsti ir pasisotinti. Tad išsirinkite jaukią kavinę ar restoraną ir mėgaukitės gardžiais prancūziškais patiekalais... Bus taip skanu, jog tikėtina, kad po atostogų grįšite priaugę ne vieną kilogramą. O tam, kad dienos pabaiga būtų puiki, prisėskite ant romantiškos Senos upės kranto ir pasidarykite mažą pikniką. Garantuojame, kad pasijusite lyg Woody Allen filme „Vidurnaktis Paryžiuje“! Todėl nieko nelaukite ir pradėkite planuoti kelionę į meilės miestą. Tą daryti labai paprasta, nes iš sostinės Vilniaus vykdomi tiesioginiai skrydžiai. Tikra tiesa, juk Vilnius–Paryžius skrydis be galo patogus, o lėktuvų bilietai neįtikėtinai pigūs. Išduosime paslaptį! Jei skrydžių pasiūlymų pradėsite dairytis tada, kai bus likusi bent pusė metų iki išvykimo, bilietų į Paryžių kaina bus žemesnė!

Kaunas–Paryžius

Kaip turėtų atrodyti svajonių atostogos? Daug nuotykių, šimtai pramogų, pasakiško grožio aplinka, įvairūs istoriniai paminklai, visame pasaulyje garsios vietos ir gardus maistas... Skamba šauniai ir tikrai neapsiriksite, jei tokių atostogų kryptimi pasirinksite žavingą Prancūzijos sostinę Paryžių! Tai yra puiki proga pamatyti garsų meilės miestą iš arti ir patiems pažinti tikrą jo didybę. Tikėtina, jog esate daug girdėję apie miesto lankytinas vietas: Eifelio bokštą, Luvro muziejų, Dievo Motinos katedrą, Triumfo arką, Eliziejaus Laukų sodą ar Pompidu centrą. Bet tai yra tik kelios šaunios vietos, kurias rasite Paryžiuje. Daugelis kitų objektų slepiasi kiek toliau ir yra apipinti daugybe paslapčių... Viena iš žymiausių tokio tipo vietų – Paryžiaus katakombos. Jų tuneliai pradėti statyti dar Romos imperijos laikais. XVIII amžiuje prasidėjus marui, čia buvo laidojami milijonai miesto gyventojų, tiksliau, daugiau negu 6 milijonai žmonių! Skamba bauginančiai? Tada ruoškitės išgirsti apie kitą ir ne mažiau intriguojančią vietą – Vampyrų muziejų. Tai yra paslaptinga vieta, kurią įkūrė vampyrų žinovas Jacques Sirgent. Muziejuje eksponuojami išskirtiniai įvairūs mitiniai, religiniai, apeiginiai ir panašūs eksponatai... Tikrai nustebsite čia apsilankę... Jei vampyrai ir panašūs dalykai jūsų nedomina, verta pamatyti spalvingą 59 Rivoli galeriją. Iš pradžių čia buvo populiari menininkų susibūrimo vieta. Laikui bėgant, čia įkurta galerija. Joje saugoma šimtai skirtingų meno kūrėjų darbų. Tikrai verta pamatyti ir pažinti paslėptą Paryžiaus pusę. O tai padaryti taip paprasta, kai skrydžiai iš Lietuvos tokiomis geromis kainomis! Lėktuvų bilietai į Paryžių neįtikėtinai pigūs, o maršrutai vykdomi net kelis kartus per savaitę. Norite paįvairinti kelionę ir per vienas atostogas aplankyti net du skirtingus naujus miestus? Tada rinkitės skrydžius iš Kauno. Kadangi tiesioginės kryptys iš laikinosios sostinės šiuo metu nevykdomos, tai bus puiki proga vykti su persėdimu ir pažinti daugiau! O kaip nekeliauti, kai Kaunas–Paryžius skrydžiai už tokias puikias kainas!

Skrydžiai į Paryžių

Skrydžiai iš Paryžiaus