Paryžiaus muziejai

Paryžius pritraukia didžiulius srautus turistų iš viso pasaulio. Romantikos ir kultūros sostinė, tiesiog spinduliuoja išskirtine miesto dvasia. Daugybė Paryžiaus lankytinų objektų yra garsūs visame pasaulyje – turbūt visi žino, kur yra Eifeliobokštas, Luvro muziejus, garsusis Moulin Rouge, Eliziejaus laukai ar Monmartro rajonas. Paryžius gali pasigirti ne tik muziejais ir istoriniais monumentais, bet ir jaukiomis kavinėmis, aukščiausios klasės restoranais ir viešbučiais, audringais naktiniais klubais ir barais, bei didžiuliais koncertais bei miesto šventėmis. Paryžiaus muziejai – labai garsūs visame pasaulyje ir pritraukia daugybę turistų!

Paryžiaus muziejai

Norintys susipažinti su Prancūzijos istorija ir kultūra, renkasi turus ne tik po istorines Paryžiaus gatves. Paryžiaus muziejai ideali vieta, norintiems pasigrožėti šalies kultūra, susipažinti su Paryžiaus istorija ir menu. Įdomi kelionės į Paryžių idėja – aplankyti visus garsiuosius miesto muziejus. O jų tikrai nėra mažai!

Muziejai Paryžiuje

Paryžiaus muziejus Luvras, yra pats garsiausias muziejus turbūt visoje Prancūzijoje. Šis muziejus eksponuoja vieną įspūdingiausių meno ir istorijos kolekcijų visame pasaulyje! Turbūt garsiausias muziejaus eksponatas – Mona Liza, nutapyta garsiojo menininko Da‘Vinci. Norintys iš arti susipažinti su Paryžiaus istorija, turi aplankyti s‘Orsay muziejų – jame eksponuojami įvairiausi istoriniai objektai. Rodino muziejus eksponuoja tik garsiojo menininko Augustino Rodinokūrinius. Modernaus meno mylėtojai, tiesiog privalo apsilankyti Paryžiaus Modernaus meno muziejuje. Čia sukaupta įspūdinga kolekcija šiuolaikinio meno dirbinių – tikrai nenusivilsite!

Jei norite aplankyti garsiuosius Paryžiaus objektus, tačiau norite sutaupyti – Paryžiaus muziejų pasas bus jūsų geriausias draugas. Įsigijus Paryžiaus muziejų pasą, turėsite galimybę pamatyti visus norimus muziejus ir sutaupyti pinigų, kadangi už įėjimus mokėsite ženkliai mažiau! Su šiuo pasu, taip pat gausite daug nuolaidų lankydami kitus grasius Paryžiaus objektus.

Skrydžiai į Paryžių

Skrydžiai iš Paryžiaus