Paryžiaus metro

Paryžius – romantikos ir meno sostinė, kuri ne veltui pritraukia daugybė turistų iš viso pasaulio. Paryžiaus lankytini objektai yra garsūs visame pasaulyje. Vien į Eifelio bokštą pažiūrėti plūsta tūkstančiai turistų kasdien! Na, o gausybė muziejų, galerijų, bažnyčių, architektūrinių palikimų, istorinių monumentų, kavinių, restoranų, teatrų, viešbučių, klubų, barų – tikrai nepaliks abejingais nei vieno Paryžiaus lankytojo!

Paryžiuje itin gerai išvystytas turizmo sektorius, o kartu – susisiekimo. Jei gyvensite nutolę nuo centro, galitenesijaudinti – viešasis transportas Paryžiuje išvystytas itin puikiai, taigi neteks klaidžioti po miestą ar ilgai laukti autobusų. Paryžiuje yra net keli viešojo transporto variantai: taksi, autobusai, tramvajai ir metro. Viešuoju transportu nesunku pasiekti ne tik Paryžiaus miesto rajonus ir oro uostus – lengvai pasiekiama ir Paryžiaus centrinė traukinių stotis.

Paryžiaus metro

Paryžiaus metro – didžiulis ir išsiraizgęs po visus miesto rajonus. Metro turi virš trijų šimtų stotelių ir tai yra pats geriausias susisiekimo būdas mieste. Paryžiaus metro – vienas seniausių pasaulyje! Nesunkiai pasieksite visus lankytinus objektus ir visus miesto rajonus, kadangi stotelės išsidėsčiusios po visą Paryžių ir jas rasti yra labai nesunku. Paryžiaus metro itin patogus pasirinkimas, kai norite greitai pasiekti norimą tikslą, o gatvės užpildytos mašinų kamščiais. Tai labai aktualu, kai Paryžiuje yra piko metas – tuo laiku taksi ir autobusai juda labai lėtai.

Paryžiaus metro kainos

Paryžiaus metro bilietai nėra brangūs, tačiau jų kainos priklauso nuo to, kokia metro linija važiuosite ir kokiam laikui perkate bilietus. Vieno bilieto kaina yra maždaug 1,70 eurų, tačiau perkant dešimt bilietų – mokėsite mažiau. Norintys po Paryžių keliauti neribotai ir nevaržomai, turėtų įsigyti Paris Visite miesto kortelę. Sumokėsite šiek tiek daugiau, bet galėsite nemokamai važinėti visu viešuoju transportu, išskyrus taksi.

Skrydžiai į Paryžių

Skrydžiai iš Paryžiaus