Paryžiaus kotakombos

Paryžius – meilės, romantikos ir meno sostinė. Atostogos Paryžiuje yra vienas populiariausių pasirinkimų - nesvarbu kokios kelionės norite, Paryžius tikrai patenkins jūsų troškimus. Prancūzų kultūra išties nuostabi – nieko panašaus nerasite niekur visame pasaulyje. Miestas žavi lankytojus daugybe lankytinų objektų, išskirtinio grožio architektūra, muziejais, jaukiomis kavinėmis ir aukšto lygio restoranais. Tūkstančiai turistų keliauja į Paryžių norėdami pasimėgauti išskirtine miesto dvasia. Jei norite, kad jūsų atostogos būtų pilnos kultūros – Prancūzijos sostinė tikrai yra jūsų kelionės tikslas. Lankytinos vietos Paryžiuje – garsios visame pasaulyje ir pritraukia šimtus tūkstančių keliautojų kasmet.

Paryžiaus Kotakombos

Paryžius – istorinis miestas. Paryžiaus centras dar 1991 metais paskelbtas UNESCO pasaulio paveldu. Paryžiaus miestas kupinas paslapčių ir kiekviena miesto gatvė tiesiog apsupta legendų. Tačiau kai kurios miesto dalys yra įspūdingos ir šiurpios visai be legendų pagalbos.

Paryžiaus Kotakombų, turbūt viena šiurpiausių vietų ne tik Paryžiuje, bet ir visame pasaulyje. Tai milžiniškas kriptų ir tunelių labirintas, besidriekiantis po visus Paryžiaus miestu. Paryžiaus Kotakombai, dar romėnų laikais buvo naudojami kaip karjerai, padėję miesto statybai. Uolienos, susikaupusios per daugybę metų, dažnai buvo naudojamos Paryžiaus miesto pastatų statybai. Vienas tokių pastatų – Notre Dame katedra.

Paryžiaus Kotakombos šiurpios ne šiaip sau. Į šią vietą, nuo aštuoniolikto amžiaus, Paryžiaus valdžia nusprendė vežti žmonių kaulus ir net septynių miestų kapinių. Tai reiškia, kad tuneliuose, pilna tikrų žmonių kaulų. Manoma, kad šiuo metu, Paryžiaus Kotakombai sukaupę šešis ar nes septynis milijonus žmonių palaikų! Viena iš keistesnių Paryžiaus siūlomų pramogų – aplankyti Paryžiaus Kotakombas ir pamatyti daugybę sukauptų žmonių kaulų. Na, turbūt tokia pramoga nėra skirta silpnų nervų turistams. Tačiau, Paryžiaus Kotakombai aplankomi daugybės turistų kiekvieną dieną.

Skrydžiai į Paryžių

Skrydžiai iš Paryžiaus