Paryžiaus centras

Paryžius pritraukia didžiulius srautus turistų iš viso pasaulio. Romantikos ir kultūros sostinė, tiesiog spinduliuoja išskirtine miesto dvasia. Daugybė Paryžiaus lankytinų objektų yra garsūs visame pasaulyje – turbūt visi žino, kur yra Eifeliobokštas, Luvro muziejus, garsusis Moulin Rouge, Eliziejaus laukai ar Monmartro rajonas. Paryžius gali pasigirti ne tik muziejais ir istoriniais monumentais, bet ir jaukiomis kavinėmis, aukščiausios klasės restoranais ir viešbučiais, audringais naktiniais klubais ir barais, bei didžiuliais koncertais bei miesto šventėmis. Dauguma pramogų Paružiuje, yra įsikūrusios centriniame miesto rajone, taigi nesunkiai pasieksite viską, ką norite pamatyti.

Paryžiaus centras

Paryžiaus centras paskelbtas UNESCO paveldu dar 1991 metais. Šiame miesto rajone įsikūrusę daugybė pasaulinio garso lankytinų objektų. Vien pasivaikščiojimas Paryžiaus centre, gali pasirodyti, kaip turas po muziejų. Architektūra Paryžiaus centre – stulbinančiai graži! Daugybė jaukių kavinių ir restoranų įsikūrusios Paryžiaus centriniame rajone. Miesto centre taip pat įsikūrę Paryžiaus verslo centras, ne vienas Paryžiaus prekybos centras, daugybė viešbučių, turizmo centrai ir kiti svarbūs objektai.

Lankytini objektai Paryžiaus centre

  • Eifelio bokštas – tai bene garsiausias Paryžiaus lankytinas objektas, kurį aplankyti tikrai verta. Istorinis monumentas turėjo Paryžiuje būti laikinai, tačiau dėl didelio susižavėjimo iš vietinių gyventojų ir turistų, buvo paliktas mieste.
  • Notre Dame katedra – viena garsiausių gotikinio stiliaus bažnyčių pasaulyje.
  • Jėzaus Širdies bazilika – bažnyčia, pastatyta aukščiausiame Paryžiaus taške.
  • Šventoji koplyčia – bažnyčia, kuri yra absoliutus architektūrinis šedevras, tiesiog privalo būti aplankyta visų Paryžiaus turistų.

Nuo Paryžiaus centro puikus susisiekimas į visą likusį miestą. Labai lengvai pasieksite Monmartrą ir kitus garsius Paryžiaus rajonus. Norintys pasiekti Paryžiaus centrą iš oro uosto, tai padarys nesunkiai, kadangi susisiekimas su Paryžiaus centru išvystytas iki tobulumo.

Skrydžiai į Paryžių

Skrydžiai iš Paryžiaus