Orai Paryžiuje

Paryžius yra romantikos, meno ir kultūros sostinė. Prancūzijos sostinė yra nenuginčijamai vienas gražiausių miestų visoje Europoje. Turistai plūsta į Paryžių sužavėti pasaulinio garso lankytinų objektų. Vien apsilankymas Luvre, paliks jums įspūdžių visam likusiam gyvenimui. Nemokami lankytini objektai Paryžiuje, daugeliu atvejų yra po atviru dangumi – Eifelio bokštas, Eliziejaus laukai, Triumfo arka. Keliautojai gali savo kelionę planuoti iki menkiausių smulkmenų, tačiau vienos kelionės detalės niekad negalės suvalgyti – orų mieste, į kurį keliauja. Taigi, norėdami išvengti nepatogumų, turite iš anksto pasidomėti orais, kurie vyraus jūsų kelionės metu. Jei norite, kad jūsų kelionė į Paryžių jums paliktų tik gerusįspūdžius ir netektų sušlapti arba sušalti – iš anksto pasidomėkite orų prognoze Paryžiuje.

Orai Paryžiuje

Paryžiaus klimatas yra jūrinis, vidutinių platumų. Tai reiškia, kad vasaros Paryžiuje – itin karštos. Jei nemėgstate karščio ir nenorite kelionės metu perkaisti, tikrai nepatartina į Paryžių keliauti vasaros metu. Tada Paryžiuje oras įkaista labiausiai – liepos mėnesį vidutinė orų temperatūra yra maždaug 25-30°C. Panaši temperatūra laikosi visais vasaros mėnesiais, tačiau gali nukristi ir iki dvidešimties laipsnių.

Palankiausias laikas keliauti į Paryžių yra ruduo ir pavasaris. Tuo metu, kai Lietuvoje rudenį jau rengiamės žiemai, ar pavasarį tik pradedame džiaugtis pirmaisiais saulės spinduliais, Paryžiuje būna pats geriausias laikas. Gaivus, tačiau šiltas oras tikrai užtikrins puikų kelionės laiką. Orai Paryžiuje spalio mėnesį nėra aukšti, tačiau tikrai nebūna šalta. Oras Paryžiuje lapkritį nukrenta iki maždaug dešimties laipsnių, taigi gali tekti apsirengti švarką arba ploną striukę. Daugiausiai kritulių Paryžiuje iškrenta gegužę – tai lietingiausias Paryžiaus sezonas. Jei į miestą keliausite tokiu metu, būtinai apsirūpinkite skėčiais ir lietpalčiais. Tačiau nepamirškite, kad kelionė į Paryžių bus įsimintina ir pilna gerų įspūdžių bet kokiu metų laiku.

Skrydžiai į Paryžių

Skrydžiai iš Paryžiaus