Lankytinos vietos Paryžiuje

Paryžius – meilės, romantikos ir meno sostinė. Atostogos Paryžiuje yra vienas populiariausių pasirinkimų. Prancūzų kultūra išties nuostabi – nieko panašaus nerasite niekur visame pasaulyje. Miestas žavi lankytojus daugybe lankytinų objektų, išskirtinio grožio architektūra, muziejais, jaukiomis kavinėmis ir aukšto lygio restoranais. Tūkstančiai turistų keliauja į Paryžių norėdami pasimėgauti išskirtine miesto dvasia. Jei norite, kad jūsų atostogos būtų pilnos kultūros – Prancūzijos sostinė tikrai yra jūsų kelionės tikslas. Lankytinos vietos Paryžiuje – garsios visame pasaulyje ir pritraukia šimtus tūkstančių keliautojų kasmet.

Lankytinos vietos Paryžiuje

Nemokamos lankytinos vietos Paryžiuje – labai populiarios. Pats pirmas sustojimas Paryžiuje, be abejo turėtų būti garsusis Eifelio bokštas! Šis statinys turėjo Paryžiuje stovėti laikinai, tačiau dėl didelio susižavėjimo nebuvo nugriautas. Dabar Eifelio bokštas yra tikras Paryžiaus veidas. Eliziejaus laukai – viena labiausiai lankomų gatvių Paryžiuje, pripildyta kavinių, restoranų ir parduotuvių. Labiausiai lankytinos vietos Paryžiuje dažniausiai yra nemokamos – pavyzdžiui Triumfo arka. Šis istorinis monumentas stovi tiesiog mieste ir yra lengvai prieinamas visų turistų.

Vienas populiariausių rajonų Paryžiuje – Monmartras. Šis kvartalas itin pamėgtas turistų. Jame nuo seno gyveno menininkai. Tačiau šis rajonas ankščiau buvo labai kontraversiškas – čia buvo įsikūręs garsusis Moulin Rouge kabaretas, kurį galite aplankyti ir dabar. Taip pat, turistai pamėgę Monmartro kapines, kur yra palaidota labai daug įžymių asmenų.

Liuksemburgo rūmai – labai garsi ir turistų pamėgta vieta. Rūmai apsupti įspūdingų sodų, o juose šiuo metu įsikūręs senatas. Pats Liuksemburgo kvartalas taip pat yra labai garsi vieta, kurią mėgsta aplankyti turistai.

Turbūt garsiausia lankytina vieta Paryžiuje – Luvro muziejus. Šis pasaulinio garso muziejus turi sukaupęs vieną įspūdingiausių meno kolekcijų pasaulyje. Turbūt garsiausias muziejaus eksponatas – Da‘Vinci tapytas paveikslas Mona Liza. Į Luvrą dažnai patekti sunku, nes eilės į muziejų tiesiog milžiniškos. Norėdami aplankyti Luvrą, turite tam paskirti nemažai laiko.

Skrydžiai į Paryžių

Skrydžiai iš Paryžiaus