Laikas Paryžiuje
Kelionės į Paryžių – vienas populiariausių pasirinkimų, trokštantiems įsimintinų atostogų. Romantikos ir meno sostinė tinka visokio plauko keliautojams – ieškantiems nuotykių, norintiems audringų vakarėlių, trokštantiems pažinti Prancūzijos kultūrą ar įsimylėjėliams, norintiems romantiškos kelionės dviese. Paryžiaus lankytini objektai yra garsūs visame pasaulyje – Eifelio bokštas yra tikras Paryžiaus veidas, Luvras sukaupęs vieną įspūdingiausių meno kolekcijų pasaulyje, Monmartras nuo seno vilioja turistus iš viso pasaulio. Atostogos Paryžiuje išties visapusiškai įdomios. Tačiau ruošiantis kelionei, visuomet reikia pasirūpinti keletu svarbių dalykų – bilietais, nakvyne, reikalingais dokumentais, kelionės biudžetu. Žinoma, yra aspektų, kurių niekaip nesuvaldysi, tačiau pasirūpinus jais iš karto, galite užsitikrinti sau nepamirštamą kelionę.
Laikas Paryžiuje
Atrodo savaime suprantama, kad keliaujant į svetimą šalį, reikia pasirūpinti tiksliu laikrodžių nustatymų. Daugeliui žmonių, tai gali pasirodyti, kaip menka ir nereikšminga smulkmena, tačiau iš tiesų – tai labai svarbi kokybiškos kelionės detalė. Jei norite suspėti pamatyti užsibrėžtas Paryžiaus vietas, nepraleisti įvairių renginių ar tiesiog nevėluoti į lėktuvą ir viešbutį – labai svarbu pasirūpinti, kad laikrodžiai rodytų tikslų vietos laiką.
Vasaros metu, Paryžiuje galioja Currently Central European Summer Time (CEST), UTC +2 laiko juosta. Žiemos metu laikas keičiasi ir įsigalioja standartinė Central European Time (CET), UTC +1 laiko juosta, kuri įsigalioja spalio 30 dieną. Tai reiškia, kad Paryžiaus laikas atsilieka viena valanda, nuo Lietuvos vietinio laiko. Kad ir kokiu metų laiku keliausite į Paryžių, vietos laikas nuo Lietuvos vietos laiko, skirsis viena valanda. Keliaudami į Paryžių, būtinai atsukite savo laikrodžius viena valanda atgal. Išmanieji telefonai ir kompiuteriai dažnai tai daro automatiškai, bet visuomet pasitikrinkite – ar Paryžiaus laikas dabar sutampa su laiku rodomu jūsų laikrodžių laiku.