Kainos Paryžiuje

Paryžius – romantikos, meno ir kultūros sostinė. Daugybė turistų kasmet plūsta į šį miestą pasigrožėti Paryžiaus gatvėmis ir aplankyti miesto lankytinus objektus. Luvras, Eifelio Bokštas, Eliziejaus laukai, Monmartras ir daug kitų lankomų vietų tikrai suteiks jums nepamirštamų kelionės įspūdžių. Paryžius – vienas ekonomiškai stipriausių miestų Europoje, o pragyvenimo lygis jame – labai aukštas. Taigi, keliaudami į Paryžių atidžiai paskaičiuokite savo kelionės biudžetą ir iš anksto planuokitės savo išlaidas.

Maisto kainos Paryžiuje

Paryžiaus pragyvenimo lygis labai aukštas, todėl ne keista, kad kai kurios kainos yra gerokai aukštesnės, nei Lietuvoje. Maisto kainos Paryžiuje gali nustebinti – parduotuvėje kiaušiniai kainuoja virš trijų eurų, bananai ir pienas beveik du eurus, duona – pusantro euro. Kainos Paryžiaus kavinėse ir restoranuose gali tekti patuštinti savo piniginę – pietūs labai pigioje kavinėje, gali kainuoti virš trylikos eurų. Vidutinio lygio restorane, du žmonės pavakarieniaus už maždaug 50 eurų. Na, o alus kavinėse gali tiesiog šokiruoti – bokalas vietinio alaus dažnai kainuoja daugiau, nei šešis eurus. Kavos kainos taip pat labai aukštos – puodelis kapucino kainuoja virš trijų eurų.

Cigarečių kainos Paryžiuje, kaip ir alkoholio – labai aukštos. Pakuotė cigarečių kainuoja nuo septynių eurų, taigi rūkantiems patartina į kelionę su savimi pasiimti leidžiamą kiekį tabako.

Transporto kainos Paryžiuje

Viešasis transportas Paryžiuje išvystytas gerai, tačiau tikrai nėra pigus. Vienas vietinio transporto bilietas, galiojantis važiuojant tik į vieną pusę, kainuoja apie du eurus. Mėnesio abonementas viešajam transportui kainuoja 70 eurų. Taksi kainos Paryžiuje nėra žemos – kilometro kaina prasideda nuo 1,25eur.

Viešbučių kainos Paryžiuje labai įvairios, kadangi mieste pilna įvairiausio lygio apgyvendinimo įstaigų. Galėsite rinktis iš aukščiausios klasės viešbučių ir pigių, jaunimui pritaikytų nakvynės namų.

Skrydžiai į Paryžių

Skrydžiai iš Paryžiaus